Pigiausi skrydžiai į Latviją iš artimų oro uostų

Skrydžiai per Latviją


Latvija – valstybė Europos šiaurės rytuose, Baltijos jūros rytinėje pakrantėje. Tai viena iš Lietuvos kaimyninių šalių, todėl Lietuvos poilsiautojai dažnai renkasi atostogas prie Baltijos jūros krantų įsikūrusiuose miestuose – Jūrmaloje, Ventspilyje, Liepojoje ar kituose Latvijos kurortuose.
Turistai ne tik renkasi atostogas šioje šalyje, tačiau taip pat renkasi ją tarpine stotele, kadangi iš Rygos oro uosto vykdoma itin daug skrydžių. Pigūs skrydžiai iš Latvijos – būtent tokie pasiūlymai būna patys patraukliausi ir pigiausi.

Skrydžiai per Latviją

Tarptautinis Rygos oro uostas, esantis vakarinėje miesto dalyje, didžiausias oro uostas ne tik Latvijoje, bet ir visose Baltijos šalyse. Jei Estijoje ar Lietuvoje nėra tinkamo tiesioginio skrydžio į jūsų pasirinktą šalį – galite būti tikri, jog tikrai rasite tinkamą skrydį, vykdomą iš Rygos oro uosto. Rygos oro uoste skrydžiai vykdomi į visus pasaulio kampelius – ne tik į Europos šalis, bet ir į Aziją, Ameriką ar Tolimųjų Rytų valstybes.
Dėl šios priežasties skrydžiai per Latviją – itin populiarus variantas. Jei nerandate tinkamo skrydžio, kuris būtų vykdomas vienos iš Lietuvos oro linijų kompanijos, persėdimas Latvijos oro uoste – nuostabus pasirinkimas!

Latvijos Oro uostai
  • Rīga oro uostas RIX
  • oro uostas RSC
  • Liepaya oro uostas LPX
  • Daugavpils oro uostas DGP
  • oro uostas VNT