Pigiausi skrydžiai į Latviją iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai į Latviją


Latvija – valstybė Europos šiaurės rytuose, Baltijos jūros rytinėje pakrantėje. Tai viena iš Lietuvos kaimyninių šalių, todėl Lietuvos poilsiautojai dažnai renkasi atostogas prie Baltijos jūros krantų įsikūrusiuose miestuose – Jūrmaloje, Ventspilyje, Liepojoje ar kituose Latvijos kurortuose.
Vienu šūviu nušausite du zuikius jei kelionės bilietais pasirūpinsite iš anksto – tokiu atveju pigūs skrydžiai į Latviją garantuoti.
Susidomėjote? Dabar įsigyti lėktuvų bilietus dar paprasčiau! Užsisakykite kelionės bilietus internetu – vos keli mygtuko paspaudimai ir pigūs skrydžiai į Latviją jau Jūsų!

Skrydžiai per Latviją

Verta paminėti, kad Latviją turistai renkasi ne tik savo atostogoms praleisti, bet ir tarpine stotele. Tarptautinis Rygos oro uostas, esantis vakarinėje miesto dalyje, didžiausias oro uostas ne tik Latvijoje, bet ir visose Baltijos šalyse.

Jei Estijoje ar Lietuvoje nėra tinkamo tiesioginio skrydžio į jūsų pasirinktą šalį – galite būti tikri, kad tikrai rasite tinkamą skrydį, vykdomą iš Rygos oro uosto.

Ypač tai aktualu emigrantams, gyvenantiem Anglijoje. Pigūs skrydžiai į Latviją iš Anglijos vykdomi daug dažniau nei į Lietuvą.

Latvijos Oro uostai
  • Rīga oro uostas RIX
  • oro uostas RSC
  • Liepaya oro uostas LPX
  • Daugavpils oro uostas DGP
  • oro uostas VNT