Pigiausi skrydžiai į Latviją iš artimų oro uostų

Paskutinės minutės skrydžiai iš Latvijos


Latvija – valstybė Europos šiaurės rytuose, Baltijos jūros rytinėje pakrantėje. Tai viena iš Lietuvos kaimyninių šalių, todėl Lietuvos poilsiautojai dažnai renkasi atostogas Jūrmaloje, Ventspilyje, Liepojoje ar kituose Latvijos kurortuose.
Turistai ne tik renkasi atostogas šioje šalyje, tačiau taip pat renkasi ją tarpine stotele, kadangi iš Rygos oro uosto vykdoma itin daug skrydžių. Paskutinės minutės skrydžiai iš Latvijos – būtent tokie pasiūlymai būna patys patraukliausi ir pigiausi.

Paskutinės minutės skrydžiai iš Latvijos

Tarptautinis Rygos oro uostas, esantis vakarinėje miesto dalyje, didžiausias oro uostas ne tik Latvijoje, bet ir visose Baltijos šalyse. Jei Estijoje ar Lietuvoje nėra tinkamo tiesioginio skrydžio į jūsų pasirinktą šalį – galite būti tikri, jog tikrai rasite tinkamą skrydį, vykdomą Rygos oro uosto. Rygos oro uoste skrydžiai vykdomi į visus pasaulio kampelius – ne tik į Europos šalis, bet ir į Aziją, Ameriką ar Tolimųjų Rytų valstybes.
Paskutinės minutės kelionės iš Rygos – puikus pasirinkimas! Ypač tai palanku mums, lietuviams, gyvenantiems visai šalia Latvijos – atsiradus pigiam skrydžiui, į Rygą galima nukeliauti vos per kelias valandas. Pasinaudokite paskutinės minutės pasiūlymais ir skriskite į savo svajonių šalį iš Tarptautinio Rygos oro uosto!

Latvijos Oro uostai
  • Rīga oro uostas RIX
  • oro uostas RSC
  • Liepaya oro uostas LPX
  • Daugavpils oro uostas DGP
  • oro uostas VNT