Pigiausi skrydžiai į Latviją iš artimų oro uostų

Skrydžiai iš Latvijos


Tarptautinis Rygos oro uostas, esantis vakarinėje miesto dalyje, didžiausias oro uostas ne tik Latvijoje, bet ir visose Baltijos šalyse. Jei Estijoje ar Lietuvoje nėra tinkamo tiesioginio skrydžio į jūsų pasirinktą šalį – galite būti tikri, jog tikrai rasite tinkamą skrydį, vykdomą Rygos oro uosto. Rygos oro uoste skrydžiai vykdomi į visus pasaulio kampelius – ne tik į Europos šalis, bet ir į Aziją, Ameriką ar Tolimųjų Rytų valstybes.

Skrydžiai iš Latvijos

Iš kaimyninės valstybės sostinės Rygos galite nukeliauti kur tik pageidausite – Tokijas, Niujorkas, Maldyvai… Nesvarbu kur norite skristi, tačiau visada turite galimybę įsigyti pigesnius lėktuvų bilietus.

Pigūs skrydžiai iš Latvijos

Jei nusprendėte keliauti į kurią nors egzotišką šalį ir neradote jums tinkamo skrydžio, vykdomo Lietuvos oro linijų, siūlome keliauti į Rygą, Latvijos sostinę. Čia vykdomi tiesioginiai skrydžiai į pačias tolimiausias valstybes. Pasirinkę jums tinkamą datą ir suplanavę kelionę iš anksto, galėsite įsigyti daug pigesnius bilietus. Jei užsisakysite bilietus likus bent šešiems mėnesiams iki kelionės pradžios – bilietai kainuos beveik dvigubai pigiau nei likus keletai savaičių iki jūsų kelionės.
Skrydžiai iš Latvijos – puikus pasirinkimas keliaujant į tolimą šalį! 

Latvijos Oro uostai
  • Rīga oro uostas RIX
  • oro uostas RSC
  • Liepaya oro uostas LPX
  • Daugavpils oro uostas DGP
  • oro uostas VNT