Pigiausi skrydžiai į Latviją iš artimų oro uostų

Savaitgalis Latvijoje


Nusibodo rutina ir pilka kasdienybė? Svajojate pabėgti nuo jus supančios aplinkos bei atgauti jėgas? Savaitgalis Latvijoje– kaip tik jums! Palankūs orai ir lankytinų objektų gausa šioje šalyje vilioja turistus iš visos Europos.

Savaitgalis Latvijoje

Ką vertėtų žinoti apie savaitgalio keliones į Latviją? Pirmiausia – užsisakykite kelionės bilietus į norimą šios šalies miestą. Pasirūpinę bilietais iš anksto, galėsite sutaupyti pinigų. Kai lėktuvo bilietais pasirūpinta, vertėtų pradėti kelionės planavimą.

  1. Pasirinkite jums tinkamiausią viešbutį. Svarbiausia – tinkama viešbučio lokacija. Jums bus patogiausia, jei viešbutis bus netoli miesto centro – taip bus lengviau aplankyti visas norimas lankytinas vietas. Prieš atliekant viešbučio numerio rezervaciją, pasidomėkite, ar yra rezervacijos atšaukimo mokestis – kad netektų išlaidauti pasikeitus kelionės planams.
  2. Įdėmiai išstudijuokite visus lankomiausius jūsų pasirinkto miesto objektus. Kadangi jūsų kelionė truks vos kelias dienas, išsirinkite pačias netikėčiausias ir įdomiausias vietas.
  3. Svarbiausias dalykas keliaujant – žemėlapis. Prieš skrisdami į kelionę, nepamirškite įsigyti miesto, į kurį skrendate, žemėlapį.

Romantiškas savaitgalis Latvijoje
Savaitgalis dviems Latvijoje? Puiki mintis! Įsimylėjėlių poros dažniausiai renkasi savaitgalio kelionę į Siguldą. Per tris kilometrus nuo miestelio nutolęs Gaujos nacionalinis parkas, kuriame stūkso Turaidos pilis. Legenda byloja, jog šioje vietoje kadaise tragiškai žuvo įsimylėjusi mergina.

Latvijos Oro uostai
  • Rīga oro uostas RIX
  • oro uostas RSC
  • Liepaya oro uostas LPX
  • Daugavpils oro uostas DGP
  • oro uostas VNT