Pigiausi skrydžiai į Latviją iš artimų oro uostų

Vilnius – Latvija


Latvija – valstybė Europos šiaurės rytuose, Baltijos jūros rytinėje pakrantėje. Tai viena iš Lietuvos kaimyninių šalių, todėl Lietuvos poilsiautojai dažnai renkasi atostogas Jūrmaloje, Ventspilyje, Liepojoje ar kituose Latvijos kurortuose. Planuojate kelionę į Latviją? Jums reikėtų susipažinti su kelionių į Latviją galimybėmis.

Vilnius – Latvija

Jei planuojate keliauti automobiliu – jūsų lauks vos kelių valandų kelionė, kadangi atstumas nuo Lietuvos sostinės Vilniaus iki Latvijos sostinės Rygos – vos 295 km.! Tačiau, jeigu nemėgstate keliauti automobiliu, siūlome jums puikias skrydžių galimybes.

Vilnius – Latvija skrydžiai

Vilnius – Latvija skrydžiai vykdomi kelis kartus per dieną. Dažniausiai vykdomi tiesioginiai skrydžiai į didžiausią oro uostą Baltijos šalyse – Tarptautinį Rygos oro uostą.
Kokios skrydžių į Latviją kainos, klausiate savęs? Kelionės Vilnius – Latvija bilietai kainuos daug mažiau, jei juos užsisakysite iš anksto – likus pusmečiui iki planuojamos kelionės. Skrendant į Latviją lėktuvu, bilietų kainos svyruoja nuo 50 iki 150 eurų (kartu su atgaliniu lėktuvo bilietu). Verta paminėti, kad Rygoje atsidursite vos per 40-50 min.!

Latvijos Oro uostai
  • Rīga oro uostas RIX
  • oro uostas RSC
  • Liepaya oro uostas LPX
  • Daugavpils oro uostas DGP
  • oro uostas VNT