Pigiausi skrydžiai į Latviją iš artimų oro uostų

Latvija – Japonija


Tarptautinis Rygos oro uostas, esantis vakarinėje miesto dalyje, didžiausias oro uostas ne tik Latvijoje, bet ir visose Baltijos šalyse. Jei Estijoje ar Lietuvoje nėra tinkamo tiesioginio skrydžio į jūsų pasirinktą šalį – galite būti tikri, jog tikrai rasite tinkamą skrydį, vykdomą Rygos oro uosto. Rygos oro uoste skrydžiai vykdomi į visus pasaulio kampelius – ne tik į Europos šalis, bet ir į Aziją, Ameriką ar Tolimųjų Rytų valstybes.

Latvija – Japonija

Viena iš egzotiškiausių ir turistus labiausiai viliojančių Rytų Azijos šalių – Japonija. Verta paminėti, kad Japonijos teritoriją sudaro beveik 7000 salų. Jei nusprendėte keliauti į šią šalį ir neradote jums tinkamo skrydžio, vykdomo Lietuvos oro linijų, siūlome keliauti į Rygą, Latvijos sostinę. Čia vykdomi tiesioginiai skrydžiai iš Latvijos į Japoniją. Skraidinama ne tik į šalies sostinę Tokiją, bet ir į kitus Japonijos miestus.

Latvija – Japonija skrydžiai

Tiesioginiai skrydžiai į Japoniją nėra vykdomi dažnai – skraidinama vos keletą kartų per mėnesį. Tačiau pasirinkę jums tinkamą datą ir suplanavę kelionę iš anksto, galėsite įsigyti daug pigesnius bilietus. Jei užsisakysite bilietus likus bent šešiems mėnesiams iki kelionės pradžios – bilietai kainuos vos 500 eurų!
Kelionė Latvija – Japonija puikus būdas susipažinti su rytietiška kultūra!

Latvijos Oro uostai
  • Rīga oro uostas RIX
  • oro uostas RSC
  • Liepaya oro uostas LPX
  • Daugavpils oro uostas DGP
  • oro uostas VNT