Pigiausi skrydžiai į Latviją iš artimų oro uostų

Bilietų kainos į Latviją


Latvija – valstybė Europos šiaurės rytuose, Baltijos jūros rytinėje pakrantėje. Tai viena iš Lietuvos kaimyninių šalių, todėl Lietuvos poilsiautojai dažnai renkasi atostogas Jūrmaloje, Ventspilyje, Liepojoje ar kituose Latvijos kurortuose.
Domina kelionė į Latviją? Vienu šūviu nušausite du zuikius, jei kelionės bilietais pasirūpinsite iš anksto – tokiu atveju lėktuvo bilietai kainuos daug mažiau.
Susidomėjote? Dabar įsigyti lėktuvų bilietus į Latviją dar paprasčiau! Vos keli mygtuko paspaudimai ir pigūs lėktuvų bilietai į Latviją jau Jūsų kišenėse. Ramybės neduoda klausimas, kokios bilietų kainos į Latviją? Pateikiame jums trumpą informaciją.

Bilietų kainos į Latviją

Kokios skrydžių į Latviją kainos, klausiate savęs? Bilietai į Latviją kainuos daug mažiau, jei juos užsisakysite iš anksto – likus pusmečiui iki planuojamos kelionės. Taip pat sutaupysite, jei bus įsigyti ne tik lėktuvo bilietai į Latviją, bet ir lėktuvo bilietai iš Latvijos – tokiu būdu ne tik sutaupysite, bet ir išvengsite nepageidaujamų nesklandumų. Jei nepasirūpinote atgaliniais bilietais iš anksto – nesijaudinkite, bilietų kainos iš Latvijos skrendant į Lietuvą tokios pat, kaip ir skrendant į Latviją iš Lietuvos.

Skrendant į Latviją lėktuvu, bilietų kainos svyruoja nuo 80 iki 150 eurų (kartu su atgaliniu lėktuvo bilietu). Verta paminėti, kad Rygoje atsidursite per 40-50 min.! Paskubėkite įsigyti lėktuvų bilietus.

Latvijos Oro uostai
  • Rīga oro uostas RIX
  • oro uostas RSC
  • Liepaya oro uostas LPX
  • Daugavpils oro uostas DGP
  • oro uostas VNT