Pigiausi skrydžiai į Latviją iš artimų oro uostų

Laikas Latvijoje


Latvija – valstybė Europos šiaurės rytuose, Baltijos jūros rytinėje pakrantėje. Tai viena iš Lietuvos kaimyninių šalių, todėl Lietuvos poilsiautojai dažnai renkasi atostogas prie Baltijos jūros krantų įsikūrusiuose miestuose – Jūrmaloje, Ventspilyje, Liepojoje ar kituose Latvijos kurortuose.
Jei planuojate kelionę į Latviją, jums vertėtų pasidomėti, pagal kokį laiko standartą skaičiuojamas Latvijos laikas.

Laikas Latvijoje

Laikas Latvijoje ir jos teritorijoje yra skaičiuojamas pagal Eastern European Time (EET) arba EEST (Eastern European Summer Time) standartus ir žymimas (UTC +2:00) (vasaros metu UTC +3:00).
Tai reiškia, kad Latvijos laikas yra skaičiuojamas taip pat kaip ir mūsų, Lietuvos laikas. Norėdami sužinoti koks laikas Latvijoje – pasižiūrėkite į savo laikrodį. Kadangi Lietuva ir Latvija priklauso vienai laiko zonai, nėra jokio laiko skirtumo. Kelionės metu jūsų biologinis laikrodis tikrai neišsiderins ir galėsite netrukdomi mėgautis nuostabiausiu laiku svečioje šalyje.
Primename, kad planuodami kelionę, turėtumėte tinkamai susiplanuoti savo laiką, tam, kad kiekviena atostogų minutė būtų praleista prasmingai ir turiningai! Suplanuokite iš anksto ne tik kur gyvensite kelionės metu, bet ir kokius lankytinus objektus pamatysite bei kaip ir kokiu būdu iki jų nusigausite. Gerai praleistas laikas Latvijos miestuose ilgam išliks Jūsų atmintyje.

Latvijos Oro uostai
  • Rīga oro uostas RIX
  • oro uostas RSC
  • Liepaya oro uostas LPX
  • Daugavpils oro uostas DGP
  • oro uostas VNT